DENTAL MONITORING

DENTAL MONITORING

Gabinet ortodontyczny Dentimex jako pierwszy w Krakowie współpracuje z Dental Monitoring.

Ten innowacyjny system stworzony został dla pacjentów aby usprawnić ich leczenie ortodontyczne. W rzeczywistości pozwala na bardziej dokładną kontrolę postępów leczenia.

W przeprowadzonych badaniach wykazano, że pacjenci stosujący system Dental Monitoring w konsekwencji mają 31%  zredukowany czas leczenia jak również 51% zredukowaną ilość nakładek tzw additional.

W praktyce DM jest bardzo łatwy w obsłudze. Po wpisaniu pacjenta do systemu przez lekarza prowadzącego otrzymywany jest drogą mailową link do pobrania z aplikacją na smartfona.

Na wizycie w gabinecie pacjent otrzymuje od nas ScanBox oraz retraktor do ust. Następnie przeprowadzamy szkolenie z obsługi w/w urządzenia. Aplikacja jest w języku polskim i bardzo intuicyjna. Pacjent przy wymianie nakładek robi zdjęcia/ scany swoich zębów z domu i każdego innego miejsca oraz przesyła je do gabinetu, gdzie lekarz monitoruje przebieg leczenia ortodontycznego na bieżąco. W ten sposób pomagamy naszym pacjentom osiągnąć ich wymarzone uśmiechy gdziekolwiek znajdują się.

Leave a Reply