Call for us 606 388 995

Welcome to my homepage,

DENTIMEX Dental Clinic provides orthodontic treatment to both youngest and older groups.

During the initial consultation, an individual orthodontic treatment plan will be explained to you, taking your expectations into consideration.

My long experience with children, adolescents, adults and constantly improving my qualifications on numerous training courses, proffesional symposia will provide you an effective choice of treatment and quality of services.

Wanting to receive a BEAUTIFUL and HEALTHY SMILE, I also want to offer you aesthetic dentistry and aesthetic medicine in cooperation with the best specialist in these fields.

Obtaining your DREAMS SMILE in comfortable conditions attractive prices and a pleasent atmosphere, will definitely change your life.

With a NEW SMILE, everyone will use their full potential

I look forward to meeting you!

Edyta Mazur

 

” Experience is the best teacher “

~ Cicero

Our Services

Spark Aligners

Mini Implants

Mouth jewelery

Invisalign

Removable appliances

Aesthetic Dentistry

Bleaching

Spark Aligners

Invisalign

Aesthetic Dentistry

Mini Implants

Removable appliances

Bleaching

Touch Jewelery

Welcome in Dentimex

Why choose clinic Dentimex ?

Qualified team

Our clinic employs people who constantly improve their competences and have many years of experience, which is used during the treatment of Patients.

Modern equipment

We use the most innovative methods of treatment that are used all over the world to guarantee our patients precise treatment.

Accurate diagnostics

The use of 3D tomography and the iTero intraoral scanner guarantees precise treatment planning for our patients, and the friendly atmosphere and professional approach to the patient facilitate cooperation with our patients and ensure comfortable treatment.

Our Opinion

Dentimex
4.8
Based on 34 reviews
powered by Google
Daniela RiabovaDaniela Riabova
14:30 04 Jan 23
Dziś miałam pierwszą wizytę u p. doktor Edyty Mazur. Najlepsze moje wrażenie w porównaniu do innych ortodontów. Bardzo miła, sympatycza Pani doktor, ma duże doświadczenie, wszystko dokładnie i profesjonalnie mi wytłumaczyła, został wykonany skan zębów, zaplanowała leczenie ortodontyczne, mega przyjemna obsługa na recepcji, nowoczesny sprzęt i metody leczenia, miły i komfortowy gabinet z parkingiem dla klientów. Polecam z całego serca!!
Asia 1Asia 1
13:02 17 Dec 22
Jestem w trakcie leczenia ortodontycznego metodą Spark pod opieką Doktor Edyty Mazur. Do końca leczenia pozostał jedynie miesiąc, lecz chciałabym już w tym momencie podkreślić pełen profesjonalizm którego można oczekiwać od usług Dentimex. Leczenie przebiega ekspresowo, szybciej niż się spodziewałam, dodatkowe nagłe wizyty są wliczone w cenę leczenia. Metoda leczenia nakładkami jest dla mnie bardziej komfortowa od tradycyjnego aparatu ortodontycznego. Decydując się na leczenie w Dentimex można oczekiwać kompleksowej, bezproblemowej, szybkiej i pełnej profesjonalizmu opieki. Cena leczenia zdecydowanie jest równa jakości usługi. Pani na recepcji także jest bardzo miłą i ciepłą osobą wykonującą świetnie swoją prace. Mogę szczerze polecić usługi gabinetu 🙂
Barbara KBarbara K
09:39 20 Oct 22
Byłam wczoraj na wizycie u Pani Doktor Edyty Mazur. Bardzo miła, sympatyczna i bardzo kompetentna i profesjonalna Pani doktor 🙂 Od razu widać ze zna sie na rzeczy i kocha to co robi. Bardzo dokładnie mnie zbadała i wyjaśniła w czym jest problem. Dala mi wielka nadzieję i szanse na to ze ja też będę mogła mieć piękny uśmiech i piękne ząbki i na to ze bede mogła zacząć sie uśmiechać 🙂 Z całego serca polecam, badania zostały przeprowadzone bardzo dokładnie i bardzo delikatnie co sprawiło ze czułam sie komfortowo i bardzo zaopiekowana 🙂 Na pewno wrócę 🙂 serdecznie polecam 🙂
Aneta KarczmarczykAneta Karczmarczyk
08:09 10 Oct 22
Bardzo polecam gabinet DENTIMEX, Panią Doktor Edytę Mazur i cały zespół. Po leczeniu nakładkami Invisalign mojej wady, która nie była łatwa, osiągnęłam piękny uśmiech! Jestem bardzo zadowolona z efektu 🙂
Katarzyna CichyKatarzyna Cichy
09:02 27 Sep 22
Pani Doktor Edyta i cały zespół to profesjonaliści. Całe leczenie przebiegło szybko i sprawnie a efekty są dokładnie takie jak przedstawione na początku na wizualizacji planu leczenia. Nowoczesny sprzęt, aparat Invisalign i przede wszystkim doświadczenie Pani Doktor sprawiły że w ciągu roku osiągnęłam swój wymarzony uśmiech. Bardzo polecam to miejsce!
Agnieszka LewickaAgnieszka Lewicka
19:28 22 Feb 22
Polecam, bardzo profesjonalne podejście do pacjenta i miła atmosfera.
Aneta OlszańskaAneta Olszańska
13:22 12 Sep 21
Serdecznie polecam gabinet Dentimex i dr Natalie Kuśnierz. Zależało mi na wyrównaniu dwójek po leczeniu ortodontycznym i wizualna poprawę uśmiechu. Dr Natalia z pełnym profesjonalizmem wykonala bonding, dzięki czemu w końcu po wielu latach leczenia moge cieszyć się pięknym uśmiechem i prostymi zębami. Nie mogłam trafić lepiej!
Maria BaranMaria Baran
14:06 07 Sep 21
Polecam ten gabinet w 100%. Profesjonalny zespol, bardzo mily i pomocny!!!
Dżej DżejsonDżej Dżejson
13:48 07 Sep 21
Bardzo solidne i sprawne załatwienie sprawy. Profesjonalne podejście do klienta. Polecam 🙂
Magdalena BielMagdalena Biel
10:08 06 Sep 21
Gabinet Dentimex to z pewnością profesjonalizm oraz miejsce, które dba o komfort pacjenta podczas wizyty. Można również zauważyć, że Pani dr. Edyta Mazur ciągle rozwija swoją wiedzę oraz umiejętności.Skorzystałam z usługi leczenia metodą Invisalign, jednak nie jestem w pełni zadowolona z efektu końcowego. Po kilku wątpliwościach w trakcie leczenia, zostałam zapewniona, że wszystko przebiega prawidłowo. Jednak noszenie nakładek zostało wydłużone o kilka miesięcy, ponieważ nie nastąpiła zmiana, która powinna. Niestety dodatkowe miesiące nie poprawiły wszystkiego, tak jak się spodziewałam i było zaplanowane. Ostatecznie mimo tych małych niedoskonałości, teraz mogę cieszyć się piękniejszym uśmiechem.
js_loader

Centrum Nowoczesnej Ortodoncji i Stomatologii Estetycznej Dentimex

Adres: ul. Klonowica 26/LU2, 30-654 Kraków

 

Email : recepcja@ortodoncja.dentimex.pl

Email : gabinet@ortodoncja.dentimex.pl

 

Phone: 606 388 995

Opening hours:

Monday: Od 14:00 do 19:00

Tuesday: Od 14:00 do 19:00

Wensday: Od 10:00 do 14:00

Thursday: Od 14:00 do 19:00    Our Partners