Invisalign

Invisalign

Niewidoczne nakładki ortodontyczne

 

 

 

Metoda nakładkowa Invisalign wykorzystuje Formowane na zamówienie, praktycznie niewidoczne nakładki.Nosząc je przez 22 godziny dziennie (zdejmując tylko do jedzenia i higieny jamy ustnej) Twoje zęby będą stopniowo przesuwać się na prawidłową pozycję, w oparciu o precyzyjne ruchy, które zaplanuje ortodonta. Co 7-10 dni Pacjent samodzielnie wymienia nakładki w domu, co wpływa na zredukowanie wizyt kontrolnych w gabinecie.

„ZAWSZE JEST ODPOWIEDNI CZAS BY POKOCHAĆ SWÓJ UŚMIECH”

Pożegnaj się z niewygodnym i widocznym aparatem stałym

Wysoka higiena jamy ustnej

Rzadsze wizyty kontrolne w gabinecie

Wygodne w użyciu

Cyfrowe wyciski-scanowanie zebów

Niewidoczny aparat

JAK DZIAŁA INVISALIGN?

1.Konsultacja

Podczas konsultacji wykonujemy zdjęcia RTG, tomografie komputerowa oraz skan diagnostyczny jamy ustnej.

2.Zaplanowanie leczenia

Po przeprowadzonej pełnej analizie przedstawiamy symulacje prostowania zębów Pacjenta oraz przedstawiamy bezpieczny proces leczenia ortodontycznego.

3.Leczenie

Pacjent otrzymuje indywidualnie opracowany zestaw nakładek, które samodzielnie wymienia co 7-14 dni. Przeciętny czas leczenia wynosi 6-12 miesięcy i zależy od przypadku.

4.Kontrole

Dzięki Invisalign nie musisz przychodzić do kontroli każdego miesiąca. W naszej klinice wykorzystujemy system Dental Monitoring, który pozwala na kontrolę postępów leczenia poprzez aplikację mobilną.

5.Retencja

Po zakończonym leczeniu, w celu niekontrolowanego przesuwania się zębów wykorzystujemy nowoczesne aparaty retencyjne Viviera, które pozwalają wyeliminować ten proces.

   

CZY INVISALIGN JEST DLA CIEBIE?

 

Dzięki Invisalign po kilku miesiącach możesz osiągnąć piękny uśmiech i proste zęby. Nikt nie zauważy, że nosisz aparat ortodontyczny przez cały okres leczenia. Jeśli więc chcesz poprawić swoje nadmiernie stłoczone zęby lub szparowatość, ale nie chcesz nosić tradycyjnych zamków to Invisalign jest metodą dla Ciebie. Dodatkowo pomaga rozwiązać problem zgryzów głębokich, tyło- i przodozgryzów oraz zgryzów otwartych i krzyżowych.

   

DLACZEGO ORTODONCJA DENTIMEX?

  • Bardzo doświadczony zespół.
  • Indywidualny plan leczenia Invisalign.
  • Zero bólu i lęku.
  • Wyciski 3D scanerem iTero.
  • Możliwość pooglądania symulacji leczenia w 3D.

 

SmileView

 

Wypróbuj swój nowy uśmiech już w 60 sekund!

Zrób selfie i rozpocznij swoją przygodę ze SmileView

Jeśli jesteś gotowy/a na rozpoczęcie wyjątkowego leczenia  z Invisalign, pozostajemy do dyspozycji i prosimy o kontakt z nami celem umówienia wizyty konsultacyjnej.