VATECH Pax-i 3D GREEN 16 RC

VATECH Pax-i 3D GREEN 16 RC

To innowacyjny system 3D obrazowania radiologicznego o najniższej dawce promieniowania.

Pantomograft Vatech Pax-i 3D wykonuje badania: pantomograficzne, cefalometryczne i tomografia CBCT z szerokim zakresem pól obrazowania najwyższej jakości.

Trzy niezależne sensory: 2D, cefalo, 3D pracujące automatycznie dostosowują się do rodzaju badania, poprzez w pełni zautomatyzowane i intuicyjne oprogramowanie w komputerze operatora.

Zastosowanie systemu „pulse” spowodowało obniżenie dawki w stosunku do tomografii medycznej. Wszyskie pantomografy Vatech skonstruowane zostały i pracuje zgodnie z zasadą ALARA (As Low As Reasonably Achievable – tak mała dawka, jak to możliwe).  Pantomogrfay firmy VATECH zapewniają lekarzom możliwość modyfikacji dawki przez wykonywanie radiogramów dostosowanych do rozmiarów ciała, typu obrazu a nawet dokładne określenie obszaru zainteresowania.

 

 

 

Moduł Konsultacji – baza około 300 animacji 3D przedstawiających

konkretny przypadek kliniczny oraz sposoby leczenia – funkcja edukacyjna dla pacjenta

Funkcja MAGIC PAN – aparat w trybie pantomografii wykonuje 21 warstw w trakcie badania, z których następnie tworzony jest sumacyjny obraz o niepotykanej precyzji odwzorowania. Poprawiona jest także geometria projekcji i rozdzielczość kontrastowa.