Stomatologia estetyczna

Stomatologia estetyczna

Każdy marzy o pięknym i zdrowym uśmiechu. Przy pomocy stomatologii estetycznej zaproponujemy Państwu polepszenie wyglądu zębów oraz twarzy. Zabiegi mają na celu wyłącznie poprawę efektu wizulanego. Zmiany mogą dotyczyć koloru zębów, likwidowanie przebarwień oraz kształtu zębów. Oferujemy szeroką gamę licówek jak również koron protetycznych.

 


 

 

DMG ICON to leczenie metodą infiltracji zębiny. Skuteczny sposób usuwania białych plam z dodatkowym efektem estetycznym.

 

 

Wybielanie zębów

W naszym gabinecie stomatologicznym mogą Państwo skorzystać z zabiegów, których celem jest oczyszczenie i rozjaśnienie płytki nazębnej. Wybielanie w krakowskiej placówce proponujemy dwiema metodami (nakładkową i lampą).

Każdy zabieg powinna poprzedzać konsultacja z dentystą, podczas której zostaną określone i omówione indywidualne predyspozycje Pacjenta, kolor płytki oraz typy wybielania zębów. Zapraszamy do zapoznania się z poszczególnymi rodzajami rozjaśniania szkliwa.

Wykonujemy wybielanie zębów:

– Jednorazowe za pomocą lampy i bez efektów ubocznych.
– Metodą nakładkową do użycia w warunkach domowych.Opis poszczególnych zabiegów

Wybielanie lampą polega na nałożeniu na płytkę żelu z nadtlenkiem wodoru. Następnie, po naświetleniu przy pomocy lampy, zachodzi na niej proces utlenienia się nadtlenku i tym samym rozjaśniania. Ten zabieg trwa około godziny i jest bardzo prosty oraz bezbolesny.

Metoda nakładkowa to typ zabiegu, który Pacjent przeprowadza we własnym domu, wcześniej otrzymując konkretne wytyczne i instrukcje od swojego dentysty. Również tutaj używa się żelu, ale tym razem Pacjent nanosi go na przezroczystą nakładkę, którą umieszcza w jamie ustnej, na zębach. Należy nosić ją przez maksymalnie 2 tygodnie i stosować się do zaleceń lekarskich odnośnie przeciwwskazań.

Postępowanie po zabiegu

Wybielanie zębów metodą nakładkową lub lampą obliguje Pacjenta do późniejszej dbałości o higienę jamy ustnej w ze szczególną uważnością. Powinien on przez pierwsze dni po wizycie u stomatologa czy po samodzielnym zabiegu, stosować tzw. białą dietę. Taki typ żywienia opiera się na produktach, które nie posiadają silnie barwiących substancji i składników. Nie należy pić zatem czerwonego wina, jeść buraków, niektórych soków owocowych czy palić tytoniu.

W celu przeprowadza rozjaśniania szkliwa przy pomocy którejś opisanych powyżej metod, umożliwiamy Państwu zapisy na wizytę u stomatologa. Zarejestrować się można poprzez formularz kontaktowy dostępny na stronie internetowej, pocztę e-mail lub telefonicznie.

Biżuteria nazębna

Cyrkonie, Złoto, Białe złoto

 

 

… powód do pięknego uśmiechu.