Spark aligners

Spark aligners

Najbardziej ekskluzywny Clear Aligner System

 

 

 

 

Technika nakładkowa Spark aligners wykorzystuje wykonane na zamówienie, praktycznie niewidoczne nakładki z materiału TruGEN. Nosząc je przez 22 godziny dziennie (zdejmując tylko do jedzenia i higieny jamy ustnej) Twoje zęby będą stopniowo przesuwać się na prawidłową pozycję, w oparciu o precyzyjne ruchy, które zaplanuje ortodonta. Co 7-10 dni Pacjent samodzielnie wymienia nakładki w domu, co wpływa na zredukowanie wizyt kontrolnych w gabinecie.

 

 

 

„ ZOBACZYĆ TO UWIERZYĆ„

 

 

 

 

Jak działa Spark Aligners?  

 

1.Konsultacja

Podczas konsultacji wykonujemy zdjęcia RTG, tomografie komputerowa oraz skan diagnostyczny jamy ustnej.

2.Zaplanowanie leczenia

Po przeprowadzonej pełnej analizie przedstawiamy symulacje prostowania zębów Pacjenta oraz przedstawiamy bezpieczny proces leczenia ortodontycznego.

3.Leczenie

Pacjent otrzymuje indywidualnie opracowany zestaw nakładek, które samodzielnie wymienia co 7-14 dni. Przeciętny czas leczenia wynosi 6-12 miesięcy i zależy od przypadku.

4.Kontrole

Dzięki Spark Aligners nie musisz przychodzić do kontroli każdego miesiąca. W naszej klinice wykorzystujemy system Dental Monitoring, który pozwala na kontrolę postępów leczenia poprzez aplikację mobilną.

5.Retencja

Po zakończonym leczeniu, w celu niekontrolowanego przesuwania się zębów wykorzystujemy nowoczesne aparaty retencyjne Viviera, które pozwalają wyeliminować ten proces.

Czy Spark Aligners jest dla Ciebie?

 

Spark Aligners to najnowsza innowacja Clear Aligner System, został zaprojektowany, aby zapewnić większą przeźroczystość zachowując naturalną estetykę zębów. Nakładki zapewniają zaawansowany system wyrównania wad zgryzu od najłagodniejszych do najbardziej złożonych. Dodatkowo system Spark wspierany jest przez ekskluzywne oprogramowanie 3D Approver, wykorzystując CBCT. Spark oferuje trzy elastyczne opcje leczenia: Spark 3D Renders
  • Spark Advanced: kompleksowe leczenie złożonych was zgryzu; nielimitowana liczba nakładek
  • Spark 20: leczenie umiarkowanych wad zgryzu; 3 razy po 20 nakładek
  • Spark 10: małe wady zębowe; 2 razy po 10 nakładek